Για εργασίες του μαθήματος “Μηχανική Μάθηση”

Σας ενημερώνουμε το παρακάτω μήνυμα απο τους διδάσκοντες του μαθήματος “Μηχανική Μάθηση”

Αγαπητοί φοιτητές,
Η πρώτη εργασία έχει ανακοινωθεί μέσα στο elearning εκεί που είναι οι διαφάνειες του μαθήματος και έχει προθεσμία υποβολής 2/11/2023 στις 23:50
Να την ξαναδείτε γιατί έγιναν αλλαγές.

Επειδή ως guest δεν μπορείτε να κάνετε υποβολή, να περιμένετε έως την άλλη εβδομάδα να γίνει η εγγραφή σας και αν δεν γίνει τότε να στείλετε τα αρχεία με email:
– οι φοιτητές του ΠΜΣ Τεχνητή Νοημοσύνη στον Γιώργο Λιάπη <gliapisa@gapps.auth.gr>, και
– οι φοιτητές του ΠΜΣ Επιστήμη Δεδομένων στον Βασίλη Κοχλιαρίδη <vkochlia@gapps.auth.gr>
με subject [Εργασία 1] και δίπλα το όνομα σας
Και οι φοιτητές που έχουν στείλει ήδη την εργασία, θα την ξαναστείλουν ή θα την υποβάλλουν στο elearning την άλλη εβδομάδα με την ανωτέρω διαδικασία.
Καλή επιτυχία
Οι διδάσκοντες